Ile kosztuje nagranie z wesela z drona?

Zainteresowanie dronami wykorzystywanymi na weselach jest coraz większe, dlatego wiele firm się tym zajmuje.

My wybierając firmę trzeba będzie zwracać uwagę nie tylko na cenę, ale przede wszystkim na to, z jakiego sprzętu taka firma ma korzystać. To musi być profesjonalny sprzęt wart dziesiątki tysięcy złotych, dlatego to sprawdzamy. Wystarczy, że firma, z którą się kontaktujemy udostępni nam nazwę dronów, z jakich korzystają, a my w kilka minut jesteśmy w stanie sprawdzić, o jaki sprzęt chodzi.

Dokładnie w ten sam sposób trzeba będzie sprawdzać kamery, które będą wykorzystywane do filmowania wesela. Jeśli wszystko się zgadza to za taką usługę można będzie zapłacić znacznie więcej, bo nam się to po prostu opłaca. Lepiej przepłacić i być bardzo zadowolonym nić dać mniej, ale efekt końcowy nie będzie nam się w ogóle podobał. Na pierwszy miejscu stawiamy, jakość usług, a dopiero później cenę.

Ile to kosztuje?

Na cenę wpływ ma właśnie wspominany sprzęt i to, jakie duże doświadczenie ma firma, która ma się zajmować filmowaniem. Im większe doświadczenie tym więcej trzeba zapłacić, ale na pewno warto. Na cenę wpływ ma również to na jak długo wynajmowany będzie dron. Jeśli jest długo to zapłacimy mniej za każdą godzinę niż w przypadku krótszych filmów. Najczęściej na weselu wybiera się pakiet, do którego coś się zalicza. Pakietów jest kilka i wtedy będziemy mogli wybrać sobie taki, który jest dopasowany pod nas cenowo i programowo. Najważniejsze to sprawdzić czy dany pakiet będzie dla nas odpowiedni i jeśli tak to go zamawiamy. Mniej niż tysiąc złotych za takie filmowanie dronem nie zapłacimy, dlatego trzeba się z tym liczyć. Można również płacić za jeden wylot i wtedy jest to około dwieście złotych. Jeśli mamy dziesięć wylotów to łatwo policzyć ile może nas to kosztować. Do ceny trzeba również doliczyć montaż filmów. Jeśli chcemy wiedzieć dron na wesele to trzeba będzie się skontaktować z firmą, która się tym zajmuje, a wtedy wszystko uzgodnimy i wszystkiego się dowiemy.