Nurkowanie na Filipinach wśród wraków

Filipiny dają możliwość zobaczenia po wodą mnóstwa wraków statków. Takiej okazji nie można będzie przeoczyć, dlatego im szybciej się tam znajdziemy tym lepiej dla nas. Te osoby, które kochają historię i wraki nie będą chciały wychodzić na ląd tak bardzo dużo tam mogą zobaczyć.

To miejsce jest wyjątkowe przez wydarzenia z czasów drugiej wojny światowej, bo właśnie tutaj starty się dwie armie amerykańska i japońska. Efektem, czego Japończycy utracili większość swoich statków i one dzisiaj są na dnie. Pod wodą poza wrakami możemy zobaczyć piękne gatunki koralowców, które obrastają statki. To wygląda naprawdę niesamowicie i trzeba to zobaczyć. Udając się tam zobaczymy na własne oczy okolice Puerta Galera oraz przyrodę wyspy Verde. To miejsce przypadnie nam na pewno do gustu i będziemy chcieli spędzać tam mnóstwo czasu pod wodą. Jest to miejsce historycznej i wyjątkowe, dlatego nurkowie z całego świata bardzo często schodzę tam pod wodę.

Co zawiera cena wyprawy?

Jeśli zamierzamy tam polecieć to tylko na zorganizowany wyjazd, bo nam się to bardziej opłaca. W cenie mamy wliczone noclegi w Manili oraz cztery nowe w Puerto Galera wraz ze śniadaniami. W cenie jest również nurkowanie przy Puerto Galera i Verde Island.

Oczywiście nie musimy się również martwić transferami z lotniami na wyspy. Kolejny etap to cztery nowe w Sangat wraz z pełnym wyżywieniem. Plan jest taki, że przez ten cały czas możemy zejść pod wodę nawet osiemnaście razy. Organizowany wyjazd to dla nas bezpieczeństwo oraz o wiele łatwiejsze dotarcie do tych miejsce, które chcemy zobaczyć. Niczym się nie przejmujemy, bo za wszystko zapłaciliśmy, dlatego tylko czekamy aż wreszcie będziemy mogli zejść pod wodę.

Zdjęcia z poprzednich wypraw z tego miejsca i opis obecnie wyprawy można będzie znaleźć na stronie http://www.bestdivers.pl/wyprawy/filipiny-wyspy-sangat-verde-mindoro-coron-luzon-busuanga/. Warto zobaczyć ten piękny podwodny świat, a jeśli nam się spodoba to nie pozostaje nam nic innego jak zapisać się na wyjazd w większym gronie.