Szafki metalowe szkolne i nie tylko

W placówkach edukacyjnych coraz częściej stosuje się szafki szkolne. Jest to praktyczne i pewne rozwiązanie, dlatego szkoły i inne placówki interesują się taką ofertą. Kupowane przez nich szafy muszą spełniać określone normy i nie mogą być przypadkowej.

Głownie chodzi o to żeby były bezpieczne i pewne. Tego typu szafki można spotkać nie tylko w szkołach, ale również w zakładach pracy. Dzielimy je na dwa rodzaje: szafki ubraniowe oraz szafki skrytkowe.

Szafy mają określoną wysokość, a to wszystko po to żeby można było w nich zmieścić to, co najbardziej potrzebne. Możemy je kupić w wysokościach 130,150 i 180 centymetrów. To pozwala na bardzo łatwe dobranie wysokości szafy do wieku ucznia. Taka szafka jest wtedy o wiele bardziej praktyczna i łatwiej będzie z niej wszystko sięgać. Dla ułatwienia sofki mogą być wykonane na specjalnych ławkach. W szatni jest to bardzo dobre rozwiązanie. Każda szafka ma swój zamek MASTER-KEY. Można również zamówić inne rodzaje zamków. To wszystko jest do uzgodnienia podczas składania zamówienia. W ten sam sposób można dobierać wymiary. Przy większych zamówienia można zamówić szafki o nieco innych wymiarach jak te podane wyżej. Wystarczy skontaktować się z firmą, a wtedy można będzie uzgodnić wszystkie szczegóły. Szafki wykonane są z najlepszych materiałów, co przekłada się na ich wydłużony okres użytkowania. Są bezpieczne i można śmiało przechowywać w nich wszystkie potrzebne rzeczy. Szafki mogą występować w bardzo różnych szerokościach. Wszystko można dopasować do potrzeb osób, które, na co dzień mają z takich szafek korzystać.

Jedną z najlepszych ofert na naszym rynku dostosowaną do wszystkich potrzeb można znaleźć na stronie szafy metalowe. Warto zamówić sobie szafkę z tej firmy, ponieważ realizują oni wszystkie zamówienia od jednej sztuki do nawet kilkuset. Mają niskie ceny i profesjonalne podejście do wszystkich potrzeb swoich klientów. Korzystanie z pomocy takiej firmy to czysta przyjemność dla klienta.